Home Staging

Jako jedyni na Dolnym Śląsku posiadamy akredytację Home Stager Network Polska i zapewniamy profesjonalną obsługę wykwalifikowanych specjalistów.Posiadanie własnego lokum to poczucie stabilizacji, możliwość cieszenia się miejscem, w którym jesteśmy bezpieczni, a także znakomita forma ulokowania kapitału. Obecna sytuacja na rynku nieruchomości sprawia, że zakup mieszkania lub domu staje się rozsądną i opłacalną inwestycją. Jeśli pragniemy sprzedać lub wynająć nieruchomość, musimy skutecznie wyróżnić się spośród innych właścicieli lokali i przykuć uwagę osób zainteresowanych. Jak to zrobić? Pomocny okaże się home staging.

Home staging – co to takiego?


Wygląd konkretnego mieszkania lub domu stanowi jedną z najważniejszych kwestii, jakie decydują o sprzedaży lub podpisaniu umowy najmu. Walory estetyczne odgrywają ogromną rolę, gdyż każdy z nas lubi przebywać w pięknych wnętrzach. Warto podkreślić, że nawet w niepozornych nieruchomościach bardzo często tkwi potencjał, który wystarczy umiejętnie wykorzystać. W przypadku home stagingu zasady są bardzo proste. Pod tym pojęciem kryje się szereg kompleksowych działań, których celem jest sprawienie, że wnętrza staną się bardziej atrakcyjne dla potencjalnych nabywców. Dla właściciela jest to jednoznaczne z zawarciem szybkiej i intratnej transakcji. Wbrew pozorom nie musi to oznaczać gruntownego remontu, niekiedy wystarczą niewielkie, ale zauważalne zmiany. Cały proces powinniśmy zacząć od określenia zalet i ewentualnych mankamentów nieruchomości. Będzie to stanowiło punkt wyjścia do rozpoczęcia pracy, której efektem stanie się podkreślenie mocnych stron i zatuszowanie tych słabych. Nie każdy jednak posiada zmysł kreatywny i odpowiednią ilość czasu, które może przeznaczyć na modernizację lokum. Warto skorzystać wtedy z usług profesjonalistów.

Profesjonalny home staging we Wrocławiu


Specjaliści, którzy zajmują się home stagingiem, są na bieżąco z aktualnymi trendami sprzedażowymi. To pozwala im na dopasowanie odpowiednich rozwiązań do poszczególnych rodzajów nieruchomości. Niekiedy może to być odświeżenie lokum, co jest w stanie podnieść jego wartość nawet o kilkadziesiąt procent! Dużą skutecznością cieszy się także pozbycie się zbędnych dodatków i mebli, które mogą optycznie pomniejszać pomieszczenia i wywoływać przytłaczające wrażenie. Jeśli wnętrza nieruchomości utrzymane są w minimalistycznym stylu, home stager może podkreślić ich nowoczesny charakter poprzez umieszczenie dużego lustra, które sprawi, że w mieszkaniu będzie jaśniej, lub przy pomocy intrygujących elementów, takich jak oświetlenie o wyjątkowych kształtach.

Wzbudzić zainteresowanie nabywców


Każda nieruchomość, w której przeprowadza się home staging przed i po dokonaniu zmian jest fotografowana, co pozwala klientowi dostrzec, jak znakomite efekty zostały osiągnięte. Zdjęcia także są wykonywane przy zachowaniu odpowiednich zasad, tak, aby prezentowały mieszkanie lub dom z jak najlepszej perspektywy. Jeśli chodzi o home staging, cennik tej usługi zależny jest przede wszystkim od specyfiki danej nieruchomości, dlatego też zapraszamy do kontaktu.