Doradca kredytowy

Polskie Nieruchomości to uznany doradca multiproduktowy we Wrocławiu, który pomoże wielu osobom, zastanawiającym się nad zaciągnięciem kredytu. Pomoc udzielana jest na wiele sposobów, a klienci nigdy nie zostają sami ze swoimi problemami finansowymi.

Naszym celem jest to, aby wspierać klientów fachowo oraz kompleksowo. Na każdym etapie współpracy mogą Państwo liczyć na naszą pomoc oraz doradztwo, dzięki czemu cały proces zakończy się pomyślnie, dla obu stron. Nie skupiamy się na sprzedaży kolejnych produktów kredytowych. Działamy dla Państwa, dbając o interesy naszych klientów, aby współpraca przynosiła wymierne efekty a klient chciał wrócić do nas w przyszłości.

Rozwiązania dopasowane do potrzeb klientów oraz pełne wsparcie


Oferujemy pomoc w zdobyciu kredytu na nieruchomość (kredyt na mieszkanie, kredyt na dom, działkę itd.), która będzie dopasowana do potrzeb konkretnego klienta. Staramy się znaleźć możliwie najlepsze rozwiązania inwestycyjne. Jest ich bardzo dużo, cały czas pojawiają się kolejne, a my staramy się je ekspresowo wyłapywać, aby następnie zapoznać z nimi naszych klientów. Jeśli kogoś interesuje korzystny kredyt na dom, warto zwrócić się do nas po pomoc, a my dołożymy wszelkich starań, aby tę prośbę zrealizować.

Priorytetem jest dla nas budowanie relacji z naszymi klientami, tak aby przenieść je na właściwą płaszczyznę. Dbamy o to, aby każdy klient nam ufał, ponieważ tylko w ten sposób jesteśmy w stanie doprowadzić do pozytywnego sfinalizowania danej współpracy. Z pewnością znajdą Państwo taki kredyt na działkę, który będzie zadowalający w stu procentach. Opieramy się na wzajemnym zaufaniu oraz partnerstwie, dlatego można powierzyć nam tego typu sprawy finansowe, a my nie zawiedziemy Państwa oczekiwań.

Współpraca z wieloma bankami oraz dostępność 24h na dobę


Jako doradcy kredytowi we Wrocławiu współpracujemy z wieloma różnymi bankami, dzięki czemu jesteśmy w stanie przygotować takie oferty finansowe, które zaspokoją oczekiwania klientów z każdego segmentu. Cały czas staramy się poszerzać naszą wiedzę oraz umiejętności, tak aby współpraca była realizowana na najwyższym poziomie. Tym samym mogą być Państwo pewni, że wspólnie znajdziemy taki kredyt na lokal, który nie przekroczy możliwości finansowych klienta.

Istotną informacją jest to, że nasi doradcy kredytowi są dostępni przez 24h na dobę, dlatego klient może w dowolnym momencie zdecydować się na skorzystanie z fachowego doradztwa oraz wsparcia. Jeśli ktoś od dłuższego czasu myśli o zaciągnięciu poważnego kredytu i potrzebuje pomocy, służymy naszym doświadczeniem i radą.