Domy na sprzedaż - rynek wtórny i pierwotny

Wyniki wyszukiwania: 2

Wpisując się w Państwa wymagania, przedstawiamy ofertę wyjątkowych nieruchomości na sprzedaż. Domy, które znajdują się w naszej bazie ogłoszeń to miejsca, które wyróżniają się niepowtarzalnym urokiem. Piękne zakątki Wrocławia, a wśród nich wspaniałe budowle z charakterem, oferujące wygodną przestrzeń do zamieszkania, stwarzające możliwości dowolnej aranżacji, zachwycające rozkładem pomieszczeń oraz terenami zielonymi, przynależnymi do budynków.

Skrajny segment, inwestycyjnie.

dolnośląskie, Wrocław, Krzyki, Jagodno
dolnośląskie, Wrocław, Krzyki, Jagodno, Skrajny segment, inwestycyjnie. Na wyłączność

Skrajny segment inwestycyjny, pod wynajem. Dla inwestorów , lokale pod wynajem ; cel mieszkaniowy lub usługowy. PLANOWE ZAKOŃCZENIE BUDOWY CZERWIEC/LIPIEC 2022 r , podane ceny są cenami brutto. Stan deweloperski. Żerniki Wrocławskie, 500 m od granicy Wrocławia od strony Jagodna. Łatwy dojazd do AOW i A4. Zabudowa segmentowa ...

  • Powierzchnia: 139,66 m2
  • Liczba pokoi: 6
  • Liczba pięter: 1
  • Cena za m2: 5 363 PLN
Cena 749 000 PLN Szczegóły

Szereg inwestycyjny pod wynajem.

dolnośląskie, Wrocław, Krzyki, Jagodno
dolnośląskie, Wrocław, Krzyki, Jagodno, Szereg inwestycyjny pod wynajem. Na wyłączność

Żerniki Wrocławskie, 500 m od granicy Wrocławia, szybki dojazd do AOW i A4. Segment wewnętrzny inwestycyjny - ODLICZYSZ VAT bez PCC Dla inwestorów pod wynajem ; cel mieszkaniowy lub usługowy. PLANOWE ZAKOŃCZENIE BUDOWY CZERWIEC/ LIPIEC 2022 r , Podane ceny są cenami brutto. Zabudowa segmentowa zlokalizowana na grodzonym...

  • Powierzchnia: 137,39 m2
  • Liczba pokoi: 6
  • Liczba pięter: 1
  • Cena za m2: 5 094 PLN
Cena 699 900 PLN Szczegóły

Domy na sprzedaż z rynku wtórnego


Domy na sprzedaż z rynku wtórnego stanowią ofertę wyróżniającą się wieloma czynnikami. Kupując dom z rynku wtórnego, mają Państwo zapewnioną infrastrukturę oraz podłączenia do sieci dostarczających wodę, prąd i gaz. Znajdą tam Państwo niezbędne okablowanie, gniazda elektryczne, włączniki, stolarkę drzwiową wewnętrzną z klamkami oraz sanitariaty. W zależności od potrzeb, stanu technicznego budynku oraz własnego gustu można wymienić wszystkie te elementy, jednak aby się wprowadzić, nie trzeba robić tego od razu.

Domy na sprzedaż na rynku pierwotnym


Domy na sprzedaż na rynku pierwotnym zlokalizowane są najczęściej na przedmieściach i wyróżniają się możliwością stworzenia wnętrz od podstaw, odpowiadających Państwa potrzebom. Jeśli poszukują Państwo nieruchomości, w której nikt wcześniej nie mieszkał, rynek pierwotny prezentuje zróżnicowaną ofertę metrażową domów, w spokojnych, dobrze skomunikowanych okolicach, najczęściej podmiejskich. Wnętrza można wykończyć i zaaranżować według własnego pomysłu. Kupujący dom na rynku pierwotnym, w stanie surowym, mają możliwość ingerencji w rozkład pomieszczeń. Przed dokonaniem wyboru chętnie podzielimy się informacjami oraz doświadczeniem, związanymi z elementami, na które należy zwrócić uwagę przed kupnem. Jeżeli samo miejsce Państwu odpowiada, kolejnym krokiem jest dom: jego wielkość, ekspozycja na konkretną stronę świata oraz dostosowanie jego stylu do swoich potrzeb.
Oferujemy domy na sprzedaż we Wrocławiu, które mają w sobie „to coś”, wiedząc, że poszukują Państwo miejsc z wyjątkowym charakterem. Rozumiemy potrzeby naszych klientów, dlatego prezentujemy oferty, które są do nich dopasowane.

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.