Lokale na sprzedaż

Wyniki wyszukiwania: 2

Wielu przedsiębiorców potrzebuje miejsca do wykonywania swojej działalności. Spotkania z klientami wymagają odpowiedniej przestrzeni, dlatego dużą popularnością cieszą się lokale na sprzedaż. Dają one wiele możliwości, pozwalają budować pozytywny wizerunek firmy, a dobra lokalizacja przyciąga potencjalnych klientów. Każda działalność to nieco inne potrzeby i odmienne oczekiwania względem metrażu. Zarówno małe lokale, jak i przestronne obiekty znajdują swoje grono odbiorców, dlatego oferujemy Państwu nieruchomości na miarę potrzeb.

Śródmieście, 3 duże pokoje, Inwestycyjne

dolnośląskie, Wrocław, Śródmieście, S. Żeromskiego
dolnośląskie, Wrocław, Śródmieście, S. Żeromskiego, Śródmieście, 3 duże pokoje, Inwestycyjne Na wyłączność

TA OFERTA JEST AKTUALNA. JESTEŚMY AKTYWNI. PREZENTUJEMY NIERUCHOMOŚĆ BEZPIECZNIE. ŚRÓDMIEŚCIE - 3 duże pokoje Lokal mieszkalny przy ulicy Żeromskiego. Wysoki parter z trzema rozkładowymi pokojami, przestronnym holem oraz dużą garderobą. Kamienica po remoncie elewacji, odświeżona klatka schodowa. Idealne miejsce dla dużej rodziny, ale...

  • Powierzchnia: 95,93 m2
  • Liczba pomieszczeń: 3
  • Typ Lokalu: -
  • Cena za m2: 6 036 PLN
Cena 579 000 PLN Szczegóły

Wolnostojący pod działalność.

dolnośląskie, Wrocław, Psie Pole, Karłowice, Stanisława Przybyszewskiego
dolnośląskie, Wrocław, Psie Pole, Karłowice, Stanisława Przybyszewskiego, Wolnostojący pod działalność. Na wyłączność

Twoja firma na Karłowicach!! Wolnostojący, grodzony budynek u zbiegu dwóch głównych ulic, S.Przybyszewskiego i Boya Żeleńskiego. Budynek trzy kondygnacyjny z lat 70-tych usytuowany na działce ok.500m2 Teren grodzony, monitorowany.Powierzchnia ogrodzenia daje możliwość widocznej reklamy. Nie wymaga remontu, aktualnie zamieszkały. Każda...

  • Powierzchnia: 150 m2
  • Liczba pomieszczeń: 6
  • Typ Lokalu: biurowo-usługowy
  • Cena za m2: 6 200 PLN
Cena 930 000 PLN Szczegóły

Lokal na potrzeby działalności


Praca na własny rachunek to duży potencjał, jeśli chodzi o możliwość rozwoju, zdobywania umiejętności i tworzenia relacji z klientami. Potrzebne jest do tego odpowiednie miejsce, które będzie sprzyjało zawieraniu transakcji i budowaniu zaufania. Niektóre obiekty to bardzo prestiżowe miejsca, które są sojusznikiem tworzenia profesjonalnej marki. Zauważamy potrzeby przedsiębiorców, którzy są już na rynku wiele lat, jak i tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z własnym biznesem. Mamy więc bogatą ofertę dla poszukujących idealnego lokalu, który dobrze będzie korespondował z charakterem ich branży. Wybieranie najlepszej nieruchomości pod prowadzenie własnej firmy może być czasochłonne. Kiedy jednak uda się znaleźć coś odpowiedniego czujemy satysfakcję. Właśnie dlatego nasza firma chce przybliżyć Państwu osiągnięcie celu, jakim jest własny lokal.

Każdy lokal na sprzedaż można udoskonalić i zmodernizować pod własne potrzeby. Na ogół jednak dokonując takiego poważnego zakupu, każdy chce wybrać coś optymalnego. Niektóre lokale w ogóle nie wymagają wkładu finansowego, a w inne trzeba jeszcze zainwestować. Przestronne, piękne obiekty mogą być strzałem w dziesiątkę, kiedy odbiorcami usług czy produktów są osoby wymagające, przykładające dużą wagę do estetyki. Mały lokal również można urządzić gustownie i praktycznie. Wrocław to miasto, które daje szereg możliwości, jeśli chodzi o wybór odpowiedniej nieruchomości pod prowadzenie własnego biznesu. Warto wybrać więc to, co najlepiej wpisuje się w potrzeby właściciela i pracowników i cieszyć się przestrzenią, która będzie sprzyjała koncentracji i wydajnej pracy. Przekłada się to na konkretne zyski przedsiębiorstwa i jego progres. Im szersze grono zadowolonych klientów zdobywa firma, tym większe zadowolenie i poczucie sukcesu. Posiadanie własnego lokalu w znacznym stopniu determinuje osiągane wyniki. Proponujemy zarówno lokale do remontu, jak i te urządzone w wysokim standardzie.

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.