Obiekty na sprzedaż

Wyniki wyszukiwania: 2

Nasze biuro oferuje wszystkim zainteresowanym klientom różnorodne obiekty handlowe na sprzedaż. To dzięki atrakcyjnej ofercie można stać się posiadaczem obiektu o bardzo dużej powierzchni, w ciekawej lokalizacji. Obiekty są przystosowane do rozpoczęcia działalności gospodarczej, dlatego można w nich uruchomić m.in. sklepy spożywcze. Oczywiście wymaga to sporego zaangażowania oraz pewnych nakładów finansowych, jednak obiekt z pewnością spełni oczekiwania wszystkich odbiorców. To niezwykle korzystny pomysł na nowy biznes.

Wolnostojący obiekt usługowo-biurowy

dolnośląskie, Wrocław, Psie Pole, Kowale, Kwidzyńska
dolnośląskie, Wrocław, Psie Pole, Kowale, Kwidzyńska, Wolnostojący obiekt usługowo-biurowy Na wyłączność

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem komercyjnym o funkcji biurowo-usługowej. Nieruchomość stanowią trzy działki o łącznej powierzchni 4 457 m2 i regularnym kształcie. Teren przed budynkiem wyłożony kostką brukową, grodzony. Nieruchomość nie jest zadłużona. Pierwszy właściciel, prawo użytkowania wydano w roku 2011....

  • Powierzchnia: 2 368,90 m2
  • Przeznaczenie Obiektu: biurowiec
  • Cena za m2: 5 066 PLN
Cena 12 000 000 PLN Szczegóły

Obiekt hotelowy/Dom Seniora.

opolskie, brzeski, Grodków, Krakowska
opolskie, brzeski, Grodków, Krakowska, Obiekt hotelowy/Dom Seniora. Na wyłączność

Funkcjonujący obiekt hotelowy w pobliżu centrum. Obiekt z lat 70-tych, modernizowany. Powierzchnia użytkowa obiektu ok. 1300 mkw. Z pełnymi pozwoleniami na działalność. Wokół obiektu miejsca parkingowe i tereny zielone. Działka o powierzchni 5 350 mkw z wieloma możliwościami. MPZP- teren usług ( handel, gastronomia ) pozwala na...

  • Powierzchnia: 1 400 m2
  • Przeznaczenie Obiektu: hotel/motel
  • Cena za m2: 1 879 PLN
Cena 2 630 000 PLN Szczegóły

Wielkopowierzchniowy obiekt na sprzedaż można dobrać pod kątem powierzchni użytkowej lub też lokalizacji. Z racji tego klienci zapoznają się z konkretnymi ofertami, analizują je, a następnie decydują, który z tych obiektów chcą zakupić na własność. Obiekty położone są blisko innych lokali użytkowych, więc jest to dobra informacja dla wszystkich tych osób, które chcą założyć własne przedsiębiorstwo i mieć pewność, że przywołają do siebie wielu różnych klientów. Ceny obiektów są bardzo atrakcyjne, więc nie powinny nikogo rozczarować, a najważniejszą informacją jest oczywiście to, że obiekty można w stu procentach dopasować do własnych potrzeb. Wrocław to jedno z najlepszych miejsc na rozpoczęcie nowej działalności, zwłaszcza gdy ma się do dyspozycji odpowiedniej jakości obiekt handlowy. W naszym biurze przedstawiamy różnorodne obiekty, które odpowiadają rosnącym oczekiwaniom klientów, są bardzo dokładnie opisane oraz przedstawione, aby zainteresowani mogli je przewertować i wybrać dla siebie te najkorzystniejsze. Wiele będzie zależało od tego, pod jakim kątem będzie się kupowało dane obiekty na sprzedaż. Nasze biuro udostępnia klientom coraz to nowsze lokale, w które mogą zainwestować swoje środki i rozpocząć zupełnie nowy etap swojego życia, tzw. zarobkowy i samodzielny. Klienci mogą zainwestować w obiekty z dostępem do parkingu, niezawodną wentylacją czy też urządzeniami grzewczymi. Obiekt może służyć klientom przez wiele długich lat, wszystkie z nich są nie tylko zadbane, ale też czyste, dlatego warto się nad nimi zastanowić i zdecydować się na opłacalną inwestycję. Z pewnością większości osób bardzo się to opłaci, zwłaszcza w przypadku, gdy ktoś od dawna myśli o własnym biznesie i szuka ciekawego obiektu, dzięki któremu będzie mógł spełnić swoje najskrytsze marzenia. Dogodna lokalizacja obiektów handlowych to jedno, ale na uwagę zasługuje również to, iż nasze biuro wszelkie transakcje dogaduje indywidualnie, dlatego też współpraca na pewno przebiegnie wzorowo. 

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.