Lokale użytkowe

Wyniki wyszukiwania: 2

Własna działalność gospodarcza to forma samorealizacji, która pozwala nieustannie się rozwijać, podążać indywidualną ścieżką kariery oraz pracować według ustalonych przez siebie zasad. To niezależność i wiele możliwości, a zarazem istotne wyzwanie. Każdy, kto prowadzi przedsiębiorstwo, potrzebuje miejsca, które będzie pełniło rolę jego siedziby. Nie zawsze domowy gabinet jest wystarczający, dlatego warto zainteresować się wynajęciem lub zakupem lokalu użytkowego. Rynek nieruchomości jest na tyle atrakcyjny, że każdy klient znajdzie ofertę dopasowaną do charakteru jego firmy.

Okazja! Lokal dwupoziomowy na firmę.

dolnośląskie, wrocławski, Siechnice, Żerniki Wrocławskie, Jagodowa
dolnośląskie, wrocławski, Siechnice, Żerniki Wrocławskie, Jagodowa, Okazja! Lokal dwupoziomowy na firmę. Na wyłączność

Bez PCC, bez czynsz! Atrakcyjna cena - odliczysz VAT Kredyt firmowy lub gotówka. KW- bez obciążeń. Podana cena jest ceną netto. Dwupoziomowy lokal użytkowy w Żernikach Wrocławskich ,tuż za granicą Wrocławia od strony Jagodna. Z bliskim i wygodnym dojazdem do AOW i A4. Lokal o powierzchni użytkowej 89,31 mkw znajduje się w budynku z...

  • Powierzchnia: 89,31 m2
  • Liczba pomieszczeń: 6
  • Typ Lokalu: usługowy
  • Cena za m2: 5 766 PLN
Cena 515 000 PLN Szczegóły

Lokal na sprzedaż

kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz, Fordon
kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz, Fordon, Lokal na sprzedaż Na wyłączność

Do sprzedaży lokal użytkowy o powierzchni 170m2 położony na działce o powierzchni 515m2 przy ulicy Tomasza Golloba w Fordonie. Lokal nadaje się do wszelkiej działalności usługowej, usługowo-handlowej czy produkcyjnej, wyposażony w klimatyzowane pomieszczenia, 2 toalety i łazienkę, salki wykładowe oraz pomieszczenia ekspozycyjne i...

  • Powierzchnia: 170 m2
  • Liczba pomieszczeń:
  • Typ Lokalu: biurowo-magazynowy
  • Cena za m2: 3 824 PLN
Cena 650 000 PLN Szczegóły

Idealnie dopasowany


Jeśli chodzi o lokale użytkowe, można wybierać spośród kilku różnych rodzajów. W naszym biurze często pośredniczymy w wynajmie lokali przeznaczonych na magazyny, które doskonale sprawdzą się jako miejsce składowania asortymentu. Jest to niezwykle popularne rozwiązanie, z którego korzystają zwłaszcza właściciele niewielkich sklepów internetowych. Zarządzać nimi można bowiem z dowolnej lokalizacji, natomiast sprzedawany towar musi być gdzieś przechowywany. Dużą popularnością cieszą się lokale użytkowe stanowiące połączenie powierzchni biurowych i magazynowych. Taka forma organizacji firmy umożliwia posiadanie wszystkiego, co niezbędne w jednym punkcie. Znacznie usprawni to wiele procesów zachodzących w przedsiębiorstwie i pozwoli mieć stuprocentową kontrolę nad sposobem jej funkcjonowania. W oczach innych działalność stanie się także bardziej profesjonalna. Każdy, kto prowadzi własny sklep bazujący na sprzedaży stacjonarnej, będzie zadowolony z lokalu handlowo – usługowego. Odpowiednia aranżacja sprawi, że bez trudu będzie można wydzielić w nim także część administracyjną, z powodzeniem łącząc wszystkie elementy niezbędne do działania firmy.

Wiele możliwości


Nasze biuro posiada w swojej ofercie lokale użytkowe o różnym charakterze, powierzchni i lokalizacji. Samodzielny magazyn, powierzchnia usługowa znajdująca się na jednym z pięter budynku, czy wolnostojąca nieruchomość z dodatkowym placem? Wybór należy wyłącznie do klienta. Taka dowolność wyboru sprawia, że bez trudu można dopasować specyfikę własnej działalności do danego lokum. Wynajem będzie bardzo atrakcyjny zwłaszcza dla tych przedsiębiorców, którzy preferują niezależność, mobilność i są otwarci na nieustanny rozwój, przez co nie zamierzają wiązać się wyłącznie z jedną konkretną lokalizacją. Niezależnie od preferencji, zatrudnieni w naszym biurze specjaliści z przyjemnością udzielą pomocy i sprawią, że wymarzony lokal użytkowy znajdzie się na wyciągnięcie ręki. Wrocław ma bowiem wiele do zaoferowania.

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.