Wynajem obiektów

Wyniki wyszukiwania: 1

Przy prowadzeniu własnej działalności gospodarczej jednym z ważniejszych elementów jest posiadanie siedziby. Obiekty handlowe lokalizowane w różnych miejscach miasta Wrocław pozwalają na zdobycie rzeszy klientów, którzy będą korzystali z usług. Oferta, jaką znajdą Państwo w naszym biurze nieruchomości jest dostosowywana do aktualnych potrzeb rynku. Jedną z ważniejszych zalet korzystania z pośrednika podczas zawierania umowy jest komfort, ponieważ to właśnie biuro nieruchomości załatwi za Państwa wszystkie potrzebne formalności. Wynajem obiektów nie zajmie zatem sporo cennego czasu. 

Obiekt handlowy z parkingiem.

opolskie, namysłowski, Namysłów, Stawowa

TA OFERTA JEST AKTUALNA. JESTEŚMY AKTYWNI. PREZENTUJEMY NIERUCHOMOŚĆ BEZPIECZNIE Obiekt wolnostojący, parterowy, samodzielny o pow zabudowy 898 mkw , powierzchnia użytkowa 787 mkw w sąsiedztwie Biedronki. Lokalizacja przy głównej drodze Kluczbork/Opole/ Wrocław/Oława. Ciągły ruch pieszy. Obiekt przystosowany pod działalność marketu. W...

  • Powierzchnia: 900 m2
  • Przeznaczenie Obiektu: obiekt/budynek
  • Cena za m2: 33 PLN
Cena 30 000 PLN Szczegóły

Wynajem obiektów handlowych za pośrednictwem biura nieruchomości


Wrocław jest miastem bardzo chętnie odwiedzanym przez turystów nie tylko z Polski, ale także zza granicy. Dlatego dobór odpowiedniego miejsca na prowadzenie działalności jest niezwykle ważny, ponieważ jest to jedna z ważniejszych rzeczy, która czeka każdego przedsiębiorcę. Wynajem obiektów stał się bardzo popularny, ponieważ nie wymaga od Klienta posiadania sporej gotówki na wykup lokalu. Pośrednik, jakim jest biuro nieruchomości, pomaga przedsiębiorcom i właścicielom. W przypadku posiadania przez Państwa obiektu na wynajem nasze biuro znajdzie dla Państwa najemcę. Dzięki temu zaoszczędzą Państwo czas oraz zapobiegnie to sytuacji, że posiadany lokal będzie stał pusty, a co za tym idzie, nie będzie przynosił żadnych zysków.

Wynajem obiektów handlowych pozwala także na ewentualne przenoszenie firmy w inne lokalizacje. Może to być spowodowane np. rozbudowywaniem działalności, która pozyskuje nowych klientów i potrzebuje znacznie większej przestrzeni do działania. W naszym biurze nieruchomości znajdą Państwo wiele ciekawych ofert skierowanych do przedsiębiorców, którzy potrzebują odpowiedniego lokalu. Każda nieruchomość jest dokładnie sprawdzana pod względem stanu i opisywana (rok budowy, stan budynku, lokalizacja, posiadanie parkingu, itp.). Istnieje także możliwość zobaczenia każdego obiektu przed podpisaniem umowy. Jest to bardzo wygodne, ponieważ w jednym miejscu znajdą Państwo oferty z całego miasta Wrocław. Nasi specjaliści pomogą Państwu w doborze odpowiedniego miejsca, także, kiedy będzie potrzebny obiekt wielkopowierzchniowy na wynajem. Niestety zakup tak dużego obiektu może wiązać się z wysoką kwotą proponowaną przez właściciela, dlatego bardzo dobrą opcją jest wtedy wynajem lokalu. Ustalony czynsz za użytkowanie na pewno zadowoli Państwa, a długość umowy i forma płatności zostanie ustalona indywidualnie. Spowoduje to, że wynajem  obiektów stanie się w pewnym sensie przyjemnością. Nasze biuro będzie nieustannie starało się sprostać Państwa oczekiwaniom.

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.