Działki budowlane i rolne

Wyniki wyszukiwania: 3

Obecny czas sprawia, że oszczędności i dobre inwestycje są szczególnie w cenie. Inwestycją szczególnie pewną, która gwarantowała ogromne zwroty i eliminowała możliwość utraty swojego kapitału, zawsze była ziemia. Niezależnie od tego, czy priorytetem jest działka pod budowę domu jednorodzinnego, czy grunt inwestycyjny mający przynieść zyski w najbliższych latach, w naszym biurze można znaleźć wszystkie wymienione. Zawiesić swoje oko zdecydowanie warto na działkach budowlanych i rolnych we Wrocławiu.

Dla kreatywnego inwestora

dolnośląskie, kłodzki, Stronie Śląskie, Kletno
dolnośląskie, kłodzki, Stronie Śląskie, Kletno, Dla kreatywnego inwestora Na wyłączność

Zachęcam do obejrzenia oferty w formie Wideo i Spaceru 360. Tylko tutaj w Polsce, poza Tatrami, można spotkać kozice. Drugim zjawiskiem jest wyjątkowa zaciszność doliny Kleśnicy w okresach, w których w całej okolicy występują nawet bardzo silne wiatry. Sprzyja temu głębokość doliny oraz osłonięcie jej od południa, zachodu i wschodu...

  • Powierzchnia: 14 025 m2
  • Typ Działki: budowlana
  • Cena za m2: 39 PLN
Cena 546 975 PLN Szczegóły

Dorzecze Baryczy, działki budowlane.

wielkopolskie, rawicki, Pakosław, Białykał
wielkopolskie, rawicki, Pakosław, Białykał, Dorzecze Baryczy, działki budowlane. Na wyłączność

Szanowni państwo, mamy świadomość, iż zaskoczyła wszystkich aktualna sytuacja. Mamy świadomość, że macie państwo swoje wyznaczone cele i plany. Dziś jak nigdy dotąd, Pośrednik, będzie Wam niezbędny. To MY weźmiemy na siebie pełną odpowiedzialność za transakcje, jednocześnie dbając o bezpieczeństwo stron transakcji oraz swoje. Jesteśmy...

  • Powierzchnia: 1 183 m2
  • Typ Działki: budowlana
  • Cena za m2: 34 PLN
Cena 40 000 PLN Szczegóły

Działka na sprzedaż

dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna, Jarnołtów

Bardzo atrakcyjna cenowo za ok.30% wartości wyceny działka inwestycyjna położona przy lotnisku Wrocław-Strachowice ul. Gałowska. Doskonała jako lokata kapitału lub na inwestycję. Powierzchnia działki to ok. 12 500m2. Cena wynosi 1,075mln zł. (86zł/m2) Jeśli nieruchomość wzbudza Twoje zainteresowanie? Chcesz ją obejrzeć? Zapraszam na...

  • Powierzchnia: 12 500 m2
  • Typ Działki: inwestycyjna
  • Cena za m2: 86 PLN
Cena 1 075 000 PLN Szczegóły

Działki we Wrocławiu - rolne i budowlane


Znalezienie działki idealnie skrojonej pod własne potrzeby we Wrocławiu nie jest proste. Kryterium może być lokalizacja, cena czy jeszcze inne, szczególne cechy gruntu. Pośród działek budowlanych i rolnych oferowanych przez biuro Polskie Nieruchomości, znaleźć można działki, wpisujące się w potrzeby Klienta nie pozostawiając miejsca na jakiekolwiek kompromisy. Oferowana jest nie tylko wysoka różnorodność cen, dostosowana do rozmaitych oczekiwań, ale też szerokie spektrum wielkości działek, pozwalające w dowolny sposób zagospodarować zakupiony grunt. Zarówno decydując się na postawienie domu jednorodzinnego, jak i znajdując miejsce pod inwestycję, z pomocą przyjdzie oferta naszej firmy. Działki rolne, zapewniające dobrą lokalizację i cechujące się wysoką jakością, również można tutaj znaleźć. Nasze biuro umożliwia bezpłatną prezentację każdego gruntu, a przy realizacji transakcji zapewniamy pomoc w uzyskaniu finansowania od samego początku, aż do końca. Dbając o najwyższe bezpieczeństwo, transakcje nadzorowane są przez Kancelarię Radcy Prawnego Joanny Podczaszy. Oferowane działki odznaczają się bardzo dobrą ceną co, biorąc pod uwagę ich realną wycenę, sprawia, że są świetną inwestycją lub lokatą kapitału.

Wiemy, że czasu nie da się zwrócić. Dlatego oferując poszczególne działki, dbamy, by transakcja przebiegła sprawnie włącznie z uzyskaniem przez naszych Klientów odpowiedniego finansowania. Działki budowlane we Wrocławiu, to nie tylko nasza selekcja najbardziej korzystnych ofert położonych w lokalizacjach, które natychmiast do siebie przekonują. To również pewność, że na stronie znaleźć można wszelkie istotne informacje, które nawet bez prezentacji naprowadzają na wybór odpowiedniej oferty nawet bez wychodzenia z domu.

Jeśli priorytetem są działki rolne, działki budowlane oraz inwestycyjne o najwyższej jakości, warto ich szukać w tej kategorii. To pewność dobrej inwestycji szytej na miarę potrzeb każdego, nawet najbardziej wymagającego Klienta.

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.