O nas

Kim jesteśmy?
Polskie Nieruchomości to jedyna z polskich firm gwarantująca szeroki wachlarz usług związanych z obsługą nieruchomości. Świadczymy pomoc w zakresie prowadzonych transakcji na rynku nieruchomości poprzez najwyższą jakość usług doradczych i prawnych. Polskie Nieruchomości to zespół specjalistów z różnych dziedzin rynku nieruchomości. Jesteśmy blisko klienta i jego potrzeb.  Nasz cel to profesjonalizm i bezpieczeństwo klienta, zaufanie i skuteczność.

Jak to robimy?
Badamy stan prawny nieruchomości, opiniujemy umowy deweloperskie, obsługujemy transakcje nieruchomości gruntowych. Prowadzimy klientów przez cały proces sprzedaży, doradzamy przy kupnie nieruchomości i w uzyskaniu kredytu. Obsługujemy klientów instytucjonalnych, współpracujemy z deweloperami. Pośredniczymy w transakcjach sprzedaży i najmu nieruchomości komercyjnych. Posiadamy sprawdzone metody na podkreślenie i zaprezentowanie potencjału każdej nieruchomości, stosując techniki Home Stagingu. Przygotowujemy nieruchomości do szybkiej i zyskownej transakcji. Posiadamy sprawdzone metody prezentowania potencjału nieruchomości. Z klientem opracujemy odpowiednią strategię, która pozwoli w krótkim czasie doprowadzić do finalizacji transakcji.

Z kim?
W skład Naszego Zespołu wchodzą licencjonowani pośrednicy z wieloletnim doświadczeniem, prawnicy z renomowanych kancelarii prawnych i notarialnych, doradcy kredytowi i inwestycyjni oraz jedyny na terenie Dolnego Śląska - Akredytowany Home Stager HSNP.

Robimy to, co inne biura, jednak inaczej niż inni.

Zajmujemy się sprzedażą, a nie sprzedawaniem nieruchomości. Tworzymy nowy, pozytywny wizerunek zawodu pośrednika.