Mieszkania na wynajem

Wyniki wyszukiwania: 2

Kiedy czeka nas przeprowadzka do Wrocławia z innego miasta, często nie mamy możliwości lub nie chcemy od razu kupować własnego mieszkania. W pierwszej kolejności chcemy ustabilizować swoją sytuację zawodową, poznać miasto, a dopiero później myślimy o prywatnym lokum na własność. Z firmą Polskie Nieruchomości, wynajem mieszkań we Wrocławiu jest całkowicie bezpieczny i bezproblemowy. W swojej ofercie biuro posiada lokale mieszkalne o różnym metrażu - od kawalerek, przez mieszkania dwupokojowe lub trzypokojowe, po spore i przestrzenne apartamenty.
Dzięki przejrzystej i intuicyjnej stronie poruszanie się w kategorii wynajmu jest bardzo łatwe. Znajdziemy tu wyszukiwarkę pozwalającą skonkretyzować jakiego mieszkania na wynajem szukamy. Można w niej zaznaczyć jego wielkość w metrach kwadratowych, ilość pokoi, lokalizację, zakres cenowy wynajmu za miesiąc, cenę najmu za metr kwadratowy, rok budowy budynku oraz typ budownictwa.

Zielińskiego, 2 pokoje.

dolnośląskie, Wrocław, Krzyki, gen. Zielińskiego
dolnośląskie, Wrocław, Krzyki, gen. Zielińskiego, Zielińskiego, 2 pokoje. Na wyłączność

Bardzo dobrze zlokalizowane pod kątem komunikacji ( centrum miasta), tuż przy Sky Tower. Mieszkanie znajduje się przy ul. Zielińskiego 44 w wysokim bloku z płyty. W skład mieszkania wchodzą 3 pokoje do wynajmu tylko 2 pokoje. Lokal mieszkalny jednostronny o powierzchni 46 mkw znajduje się na 3 piętrze. W skład mieszkania wchodzi ; ...

  • Powierzchnia: 46 m2
  • Liczba pokoi: 2
  • )
  • Piętro: 3/10
  • Cena za m2: 54 PLN
Cena 2 500 PLN Szczegóły

Kawalerka max 2 osoby.

dolnośląskie, Wrocław, Śródmieście, Bartoszewice, Marcella Bacciarellego
dolnośląskie, Wrocław, Śródmieście, Bartoszewice, Marcella Bacciarellego, Kawalerka max 2 osoby. Na wyłączność

Bardzo dobrze zlokalizowana pod kątem komunikacji ( autobus pod blokiem), kawalerka na wynajem dla max 2 osób. Mieszkanie jednostronne , znajduje się na Biskupinie przy ul. Bacciarellego, na 3 piętrze. W skład mieszkania o powierzchni 30 mkw , wchodzi: duży pokój z wyjściem na balkon, kuchnia ( aneks kuchenny) znajduje się w...

  • Powierzchnia: 30 m2
  • Liczba pokoi: 1
  • )
  • Piętro: 3/6
  • Cena za m2: 83 PLN
Cena 2 500 PLN Szczegóły

Różnorodna oferta mieszkań na wynajem


Wśród samych ofert można znaleźć rozmaite propozycje: od kawalerek, przez mieszkania dwu i trzy pokojowe aż po apartamenty. Ponadto wszystkie lokale znajdują się w różnych lokalizacjach, co ma olbrzymi wpływ na cenę i zainteresowanie klientów. Wszystkie znajdujące się w naszej bazie mieszkania na wynajem to sprawdzone i pewne propozycje, na które zdecydowanie warto zwrócić uwagę, planując najęcie lokum.
Szukanie i wynajem mieszkań we Wrocławiu może się wydawać ciężkim zadaniem, ale dzięki skorzystaniu z pomocy naszego biura stanie się to dziecinnie proste i nawet w bardzo krótkim okresie czasu jesteśmy w stanie znaleźć mieszkanie idealnie pasujące do naszych oczekiwań zarówno metrażowo, jak i finansowo. Miła i profesjonalna obsługa, do której kontakt znajduje się bezpośrednio w ogłoszeniu lub na dole strony zaprezentuje mieszkanie w dowolnym terminie i pomoże załatwić wszystkie niezbędne formalności związane z wynajmem mieszkania.

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.