Obiekty

Wyniki wyszukiwania: 2

Każdy przedsiębiorca prowadząc własną działalność, chce, aby jego biznes przynosił jak największe dochody. Wpływ na to ma bardzo wiele czynników. Jednym z nich jest posiadanie siedziby, która będzie usytuowana w miejscu, gdzie zapotrzebowanie na świadczone usługi będzie największe. Obiekty handlowe są to specjalnie przygotowane budynki lub lokale przeznaczone do prowadzenia działalności gospodarczej. W naszym biurze nieruchomości znajdą Państwo odpowiednie miejsce dla swojej firmy bez względu na to, czy potrzebny będzie mały lokal, czy wielkopowierzchniowy obiekt.

Wolnostojący obiekt usługowo-biurowy

dolnośląskie, Wrocław, Psie Pole, Kowale, Kwidzyńska
dolnośląskie, Wrocław, Psie Pole, Kowale, Kwidzyńska, Wolnostojący obiekt usługowo-biurowy Na wyłączność

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem komercyjnym o funkcji biurowo-usługowej. Nieruchomość stanowią trzy działki o łącznej powierzchni 4 457 m2 i regularnym kształcie. Teren przed budynkiem wyłożony kostką brukową, grodzony. Nieruchomość nie jest zadłużona. Pierwszy właściciel, prawo użytkowania wydano w roku 2011....

  • Powierzchnia: 2 368,90 m2
  • Przeznaczenie Obiektu: biurowiec
  • Cena za m2: 5 066 PLN
Cena 12 000 000 PLN Szczegóły

Obiekt hotelowy/Dom Seniora.

opolskie, brzeski, Grodków, Krakowska
opolskie, brzeski, Grodków, Krakowska, Obiekt hotelowy/Dom Seniora. Na wyłączność

Funkcjonujący obiekt hotelowy w pobliżu centrum. Obiekt z lat 70-tych, modernizowany. Powierzchnia użytkowa obiektu ok. 1300 mkw. Z pełnymi pozwoleniami na działalność. Wokół obiektu miejsca parkingowe i tereny zielone. Działka o powierzchni 5 350 mkw z wieloma możliwościami. MPZP- teren usług ( handel, gastronomia ) pozwala na...

  • Powierzchnia: 1 400 m2
  • Przeznaczenie Obiektu: hotel/motel
  • Cena za m2: 1 879 PLN
Cena 2 630 000 PLN Szczegóły

Obiekty dostępne w ofercie naszego biura nieruchomości


Wrocław jest miastem, które pozwala na szybki rozwój prowadzonej firmy. Jest to spowodowane m.in. dużą liczbą mieszkańców, turystów przyjeżdżających o każdej porze roku oraz studentów, którzy każdej jesieni napływają do Wrocławia, aby tam spędzić kolejne kilka lat życia. Dlatego nasze biuro nieruchomości stara się nieustannie sprostać oczekiwaniom Klientów, przedstawiając obiekty znajdujące się w różnych częściach miasta.

Korzystając z naszych usług, zaoszczędzą Państwo cenny czas, ponieważ w jednym miejscu można znaleźć wiele ofert. Szczególnie warto zwrócić uwagę na obiekty handlowe - specjalnie przygotowane pomieszczenia do prowadzenia działalności charakteryzującą się sprzedażą detaliczną. Przy wyborze takiego miejsca niezwykle ważne jest jego usytuowanie oraz ewentualne posiadanie parkingu w pobliżu, aby każdy potencjalny klient miał możliwość swobodnego dotarcia do Państwa firmy. W momencie rozwoju działalności może wystąpić konieczność powiększenia lokalu. W takim przypadku oferujemy Państwu wielkopowierzchniowy obiekt, który charakteryzuje się bardzo dużą powierzchnią oraz często posiada parking. Obiekty są bardzo dokładnie sprawdzane pod względem stanu technicznego i bardzo dokładnie opisywane (rok budowy, lokalizacja, inne punkty usługowe w pobliżu). W naszym biurze nieruchomości mogą Państwo zakupić albo wynająć dany lokal. Ta druga opcja w ostatnich czasach stała się bardzo popularna, ponieważ nie wymaga dużej ilości gotówki oraz nie muszą się Państwo wiązać z danym miejscem na bardzo długi okres czasu. Pozwala to w razie potrzeby na zmianę lokalizacji firmy np. ze względu na jej rozbudowę. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą biura nieruchomości, gdzie nasi doradcy chętnie doradzą w doborze odpowiedniego lokalu oraz pomogą w uzyskaniu kredytu. Wszystkie obiekty handlowe, również te wielkopowierzchniowe mogą Państwo zobaczyć przed podpisaniem umowy.

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.