Obiekty

Wyniki wyszukiwania: 1

Każdy przedsiębiorca prowadząc własną działalność, chce, aby jego biznes przynosił jak największe dochody. Wpływ na to ma bardzo wiele czynników. Jednym z nich jest posiadanie siedziby, która będzie usytuowana w miejscu, gdzie zapotrzebowanie na świadczone usługi będzie największe. Obiekty handlowe są to specjalnie przygotowane budynki lub lokale przeznaczone do prowadzenia działalności gospodarczej. W naszym biurze nieruchomości znajdą Państwo odpowiednie miejsce dla swojej firmy bez względu na to, czy potrzebny będzie mały lokal, czy wielkopowierzchniowy obiekt.

Obiekt Hotelowy w centrum.Duża działka.

opolskie, brzeski, Grodków
opolskie, brzeski, Grodków, Obiekt Hotelowy w centrum.Duża działka. Na wyłączność

Obiekt hotelowy w centrum Grodkowa z dużą działką. Powierzchnia użytkowa obiektu to ok. 1300 mkw. Funkcjonujący, z pełnymi pozwoleniami na działalność. Działka 5 350 mkw. MPZP- teren usług ( handel, gastronomia ) Możliwość dojazdu do nieruchomości z 2 stron posesji. Funkcjonujący budynek hotelowy na 80 miejsc noclegowych. Pokoje...

  • Powierzchnia: 1 300 m2
  • Przeznaczenie Obiektu: hotel/motel
  • Cena za m2: 2 385 PLN
Cena 3 100 000 PLN Szczegóły

Obiekty dostępne w ofercie naszego biura nieruchomości


Wrocław jest miastem, które pozwala na szybki rozwój prowadzonej firmy. Jest to spowodowane m.in. dużą liczbą mieszkańców, turystów przyjeżdżających o każdej porze roku oraz studentów, którzy każdej jesieni napływają do Wrocławia, aby tam spędzić kolejne kilka lat życia. Dlatego nasze biuro nieruchomości stara się nieustannie sprostać oczekiwaniom Klientów, przedstawiając obiekty znajdujące się w różnych częściach miasta.

Korzystając z naszych usług, zaoszczędzą Państwo cenny czas, ponieważ w jednym miejscu można znaleźć wiele ofert. Szczególnie warto zwrócić uwagę na obiekty handlowe - specjalnie przygotowane pomieszczenia do prowadzenia działalności charakteryzującą się sprzedażą detaliczną. Przy wyborze takiego miejsca niezwykle ważne jest jego usytuowanie oraz ewentualne posiadanie parkingu w pobliżu, aby każdy potencjalny klient miał możliwość swobodnego dotarcia do Państwa firmy. W momencie rozwoju działalności może wystąpić konieczność powiększenia lokalu. W takim przypadku oferujemy Państwu wielkopowierzchniowy obiekt, który charakteryzuje się bardzo dużą powierzchnią oraz często posiada parking. Obiekty są bardzo dokładnie sprawdzane pod względem stanu technicznego i bardzo dokładnie opisywane (rok budowy, lokalizacja, inne punkty usługowe w pobliżu). W naszym biurze nieruchomości mogą Państwo zakupić albo wynająć dany lokal. Ta druga opcja w ostatnich czasach stała się bardzo popularna, ponieważ nie wymaga dużej ilości gotówki oraz nie muszą się Państwo wiązać z danym miejscem na bardzo długi okres czasu. Pozwala to w razie potrzeby na zmianę lokalizacji firmy np. ze względu na jej rozbudowę. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą biura nieruchomości, gdzie nasi doradcy chętnie doradzą w doborze odpowiedniego lokalu oraz pomogą w uzyskaniu kredytu. Wszystkie obiekty handlowe, również te wielkopowierzchniowe mogą Państwo zobaczyć przed podpisaniem umowy.

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.