Domy - rynek wtórny i pierwotny

Wyniki wyszukiwania: 3

Prezentujemy dostępne na sprzedaż lub wynajem domy we Wrocławiu. Jako jedyni proponujemy naszym klientom fachowe pośrednictwo celem zakupu lub sprzedaży domu. Zatem nasi klienci mogą nie tylko skorzystać z bazy ofert sprzedaży lub wynajmu, ale również z profesjonalnej pomocy całego zespołu ekspertów. Można tu znaleźć zarówno domy z rynku wtórnego, jak i domy z rynku pierwotnego prezentowane przez deweloperów.

Stylowy dom z historią poza Wrocławiem

dolnośląskie, oławski, Domaniów, Wierzbno
dolnośląskie, oławski, Domaniów, Wierzbno, Stylowy dom z historią poza Wrocławiem Na wyłączność

TA OFERTA JEST AKTUALNA. JESTEŚMY AKTYWNI. PREZENTUJEMY NIERUCHOMOŚĆ BEZPIECZNIE. Szukasz niezwykłego domu z duszą? A może masz pomysł na oryginalny biznes za miastem? Pomiędzy Wrocławiem, a Oławą we wsi Wierzbno, czeka na Ciebie willa z XIX w. Dwa niezależne mieszkania z wieloma pomieszczeniami gospodarczymi. Możliwość wyodrębnienia...

 • Powierzchnia: 420 m2
 • Liczba pokoi: 7
 • Liczba pięter: 1
 • Cena za m2: 1 021 PLN
Cena 429 000 PLN Szczegóły

Dom na sprzedaż

dolnośląskie, Wrocław, Krzyki, Ołtaszyn

TA OFERTA JEST AKTUALNA. JESTEŚMY AKTYWNI. PREZENTUJEMY NIERUCHOMOŚĆ BEZPIECZNIE. DOM JEDNORODZINNY NA OŁTASZYNIE. Posiadamy w ofercie biura bardzo atrakcyjną ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego o powierzchni 220m2 z sześcioma sypialniami i dwoma łazienkami oraz garażem, po remoncie wnętrza i dachu w 2015r. położonego w jednej z...

 • Powierzchnia: 220 m2
 • Liczba pokoi: 6
 • Liczba pięter: 1
 • Cena za m2: 5 364 PLN
Cena 1 180 000 PLN 1 250 000 PLN Szczegóły

Dom na sprzedaż

dolnośląskie, oławski, Oława, Marcinkowice

UWAGA! OSTATNIE DWA DOMY! Mamy w swojej ofercie do sprzedaży domy w zabudowie bliźniaczej w Marcinkowicach pod Oławą. Ceny domów od 550 000zł w zależności od wielkości działek. Działki do wyboru o powierzchni od ok. 800 do ponad 900 m2. Domy budowane są w technologii tradycyjnej z pustaków silikatowych, ocieplone zewnątrz, otynkowane...

 • Powierzchnia: 198 m2
 • Liczba pokoi: 5
 • Liczba pięter:
 • Cena za m2: 2 778 PLN
Cena 550 000 PLN Szczegóły

Domy we Wrocławiu – rynek wtórny i pierwotny


Współpracujemy z szeroką grupą właścicieli oferujących domy we Wrocławiu i okolicach. Dlatego osoby zainteresowane znajdą tu propozycje zróżnicowane pod względem ceny, roku zabudowy, metrażu czy lokalizacji. Domy z rynku pierwotnego wybierane są przez klientów chcących rozpocząć nowe życie w miejscu niewymagającym remontu. Są to często domy w zabudowie bliźniaczej bądź obiekty będące częścią większej inwestycji czy nowo powstałego osiedla. Nowe domy we Wrocławiu to także doskonała oferta dla inwestorów, planujących sprzedaż lub wynajem wykończonego obiektu.
Z kolei dom z rynku wtórnego może zainteresować wszystkich poszukujących nieruchomości w dobrej cenie. Tego typu domy we Wrocławiu są często remontowane przez poprzednich lub nowych właścicieli, a efekty często są zdumiewające. Kupując jednorodzinny dom z rynku wtórnego, klient staje się również właścicielem działki, często bardzo okazałej, wyróżniającej się wysoką wartością.
Osoby poszukujące tymczasowego miejsca zamieszkania mogą skorzystać z oferty właścicieli prezentujących domy we Wrocławiu dostępne na wynajem. W ten sposób można zamieszkać w dogodnej lokalizacji, nie narażając się na nagłe, wysokie koszty. Bez wątpienia wynajem domu może być idealną opcją nie tylko dla studentów, ale również całych rodzin, pracowników i przedsiębiorców.
Korzystając z naszej wyszukiwarki, klienci z łatwością odnajdują wymarzone domy, a posiłkując się naszym doradztwem, mogą mieć pewność, że finalna transakcja jest bezpieczna i opłacalna dla każdej ze stron.

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.